Heliteraapia

Heliteraapia

Helide harmoniseerivat ja tervendavat mõju on kasutatud juba iidsetel aegadel ja võiks öelda, et see on praegu uuesti avastatud vana. 

Helidega teraapia aitab esmalt rahustada meele, mis on põhiline probleemide ketraja ja seejärel saab liikuda sügavamatele tasanditele. Helivõnked mõjutavad meie rakutasandit, samuti aitavad viia ajulained sellisele tasandile, et tekib muutunud teadvuse seisund ning pääseme ligi nö uue vaatenurga tasandile. 

Heliteraapia

Heliteraapia aitab tasakaalustada keha, aitab harmoniseerida ainevahetust, tõsta immuunsust, aitab leevendada füüsilisi valusid (lihas – liigese-, peavalud, seljavalud) ja lõdvestada pingeid, aitab vabastada emotsionaalseid raskusi. Heliteraapia aitab ka suurendada keskendumisvõimet ja õppimisvõimet, aitab parandada mälu ja ka puhastada aladeadvust sundmõtetest ja reaktsioonidest.  Aitab vabaneda infomürast ning aitab luua ühenduse oma harmoonilise seisundiga ning luua sügavat rahu. 

Heliteraapia aitab üles leida ja kontakti saada meie sisemiste ressursidega, et saaks avaneda meie loomisvägi ja inspiratsioon, et jõuda iseenda ja elu usaldamiseni, rõõmustamiseni, nautimiseni.  

 

Heliteraapia sessioon grupil

Heliteraapia sobib väga hästi ka HEV-lastele, autistidele, nad leiavad endaga väga kergelt üles siis hea kontakti, mis neil praeguses ühiskonna ja koolikeskkonnas keerulisem on.

Heliteraapiat viib läbi Kristi Saar. Kuigi minu õpingud ja taust on valdavalt olnud seotud nö klassikalise muusikaga, on  üha enam mind paelunud ka helide teraapiline mõju inimesele. 

 

 

Edward Laanega Saaremaa perearstide konverentsil

Heliteraapias kasutan kristallhelikausse, tiibeti helikausse, koshi kellasid jms. ja vahel ka erinevaid rütmipille.

Selga pane mugavad riided. Ei ole soovitatav tulla väga täis kõhuga.

Heliteraapia tuba asub Kuressaares, kuid heliteraapiat on võimalik ka koha peale tellida (lisandub transpordi hind).

Heliteraapiat saab teha ka nii paari- kui grupiteraapiana (helirännak).

Heliteraapia seanss kestab 1,5 – 2  tundi.

                                         Individuaalseansi hind 80 eurot.

Heliteraapia helikaussidega, Hingefestivalil

Paariteraapia hind 110 eurot.

Grupiteraapia hinnad on kokkuleppel. 

 

 

Meil on ka kinkekaardi võimalus (kinkekaardi soetamiseks kirjuta või helista):

Kinkekaart

 

Võta ühendust:

kristi.saar.lend@gmail.com

tel. 56 151 654